Jest szansa na powrót na sale !!

Klubowicze!
W związku z ogłoszeniem przez rząd możliwości otwarcia sal treningowych od 18.05.2020 przy zachowaniu ostrożności sanitarnej i ograniczonej ilości osób trenujących, rozpoczęliśmy rozmowy z samorządem oraz placówkami szkolnymi na temat możliwości wejścia na nasze sale.
Jak tylko uda nam się uzyskać zielone światło wznowimy zajęcia stacjonarne.
Aby tego dokonać będziemy musieli przeorganizować nasz harmonogram i skład grup. W związku z tym bardzo prosimy o przesyłanie na email :
klubjudopanda@gmail.com informacji czy wyrażacie Państwo chęć powrotu do zajęć na sali Judo. Realny termin powrotu to 01.06.2020 ( czerwiec). Wcześniej musimy ułożyć grafik, rozmówić się ze szkołami a przede wszystkim przygotować sale i maty na Wasz powrót.
Czeka nas sporo pracy ale jest światełko w tunelu. Optymistyczne jest to także w kontekście organizacji naszych obozów, jeśli wracamy do normalności – dzieci w szkołach, na treningach to coraz pewniejsze jest, że uda nam się przeprowadzić obozy !!
Przy okazji bardzo dziękujemy wszystkim, którzy z nami zostali, wspierali i trenowali z nami przez te trudne miesiące. Otrzymaliśmy bardzo dużo ciepłych słów wsparcia, zrozumienia i dużo pomocy. Dzięki temu niebawem jest szansa, że wrócimy do Was.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>