PandaCup 2017-10-28 Ursus

Kategorie

Wyniki

DU11-25 (3)
1.Sandra WALENDZIKUKJ Lemur
2.Tamara HUDAKOVABardejov Judo Club
3.Zuzanna KWIETNIAKUKS Judo Victoria
DU11-28 (5)
1.Marta MAŃKOWSKAGKS Olimpia
2.Natalia CIECZKIEWICZUKJ Lemur
3.Zuzanna JURCZAKWTJ
4.Natalia BREITKOPFUKS Feniks
5.Kaja JANKOWSKAUKJ Ryś
DU11-31 (3)
1.Julia PAPAJUKJ ASzWoj
2.Ina ZIELIŃSKAKlub Judo Mizu
3.Alicja KSIĄŻKIEWICZMUKS Kokoro
DU11-34 (14)
1.Emilia BIELAWSKAUKJ Champion
2.Anna KOWALSKAUKJ Lemur
3.Helena KROMKAUKJ Ryś
3.Bozidara MACECKOVABardejov Judo Club
5.Laila MATERKAJudo Legia
5.Alicja DUDEKUKJ Lemur
7.Julia MAJEWSKAUKS Judo Fight Club
7.Eliza KLIMCZAKMKS Juvenia
DU11-37 (7)
1.Zuzanna KOŁAKOWSKAUKS Judo Panda
2.Julia TATAJUKJ Ryś
3.Zuzanna BARANOWSKAUKJ Lemur
3.Kalina DUDEKUKJ Lemur
DU11-41 (3)
1.Maja KRAKOWIAKUKJ Lemur
2.Pola WÓJCIKUKS Judo Panda
3.Blanka DĄBROWSKAUKS Judo Panda
DU11-46 (2)
1.Maria WYSOCKAUKJ Champion
2.Oliwia ROMANIKKS Okami
DU11+46 (2)
1.Antonina RORBACHUKJ Lemur
2.Julia ZABOROWSKAUKJ Champion
CU11-25 (6)
1.Wojciech MICHALAKUKJ Champion
2.Maciej PAWLISZYNKlub Judo Mizu
3.Adrian KOSZYKUKS Chojrak
3.Aleksander GRADOWSKIWTJ
CU11-27 (10)
1.Franciszek MICHALAKUKJ Champion
2.Stanisław KRAWCEWICZKuma Judo
3.Franciszek PŁECHAIKIZAMA Judo Klub
3.Maksym KŁOSZEWSKIIKIZAMA Judo Klub
5.Tomasz WRÓBELIKIZAMA Judo Klub
5.Antoni NOWAKUKJ Lemur
7.Timur VOZARSKYBardejov Judo Club
7.Filip SKRAJNYIKIZAMA Judo Klub
CU11-30 (19)
1.Jakub GRUBELSKIUKJ Meiyo
2.Jan KOPERWASUKJ Ryś
3.Miłosz SŁAWEKUKJ Ryś
3.Kacper KARPIŃSKIUKJ Lemur
5.Grzegorz GĄSOWSKIUKJ Ryś
5.Igor BOROWSKIIKIZAMA Judo Klub
7.Antoni GRZYWAMUKS Kokoro
7.Leon WODZYŃSKIUKS Judo Fight Club
CU11-33 (16)
1.Illia POHODINUKS Conrad
2.Jakub SAMULEWSKIUKS Conrad
3.Ksawery SAMULEWSKIUKS Conrad
3.Jan PIELAKUKJ Yuko
5.Ignacy CZAJKOWSKIJudo Legia
5.Antoni JAKÓBCZYKKuma Judo
7.Karol WOLNIAKOWSKIUKS Conrad
7.Kamil LEWANDOWSKIMUKS Kokoro
CU11-36 (25)
1.Mateusz ZWIĄZEKUKJ Yuko
2.Szymon SZAROWICZUKS Judo Panda
3.Jakub JAROSZUKJ Meiyo
3.Filip ZAREMBAUKS Judo Victoria
5.Bartosz KOWALSKIUKS Chojrak
5.Mikołaj DUDEKUKJ Lemur
7.Bartosz KOSTRZEWAUKS Judo Panda
7.Szymon SZYMAŃSKIKlub Judo Mizu
CU11-39 (15)
1.Robert ŚWIDWAUKJ Lemur
2.Maciej KOZŁOWSKIKlub Judo AZS
3.Maksymilian PRZYBYŁOWSKIUKJ Lemur
3.Oskar KACZOROWSKIUKS Conrad
5.Damian PASZEKUKJ Ryś
5.Michał KUCIŃSKIUKJ Lemur
7.Grzegorz KOZIŃSKIMUKS Kokoro
7.Łukasz STACEWICZUKS Judo Panda
CU11-42 (12)
1.Antoni KWIECIŃSKIUKJ Champion
2.Igor GLEGOŁAIKIZAMA Judo Klub
3.Stanisław DUSAKIKIZAMA Judo Klub
3.Adam WICHROWSKIJudo Legia
5.Mikołaj DĄBROWSKIUKS Judo Panda
5.Tymoteusz DRANIEWICZMUKS Kokoro
7.Aleksander SPYCHAJKlub Judo Mizu
7.Wiktor KONIECZNYUKS Feniks
CU11-46 (3)
1.Konrad SOKOŁOWSKIKuma Judo
2.Kajetan KIEJNOWSKIKuma Judo
3.Maciej WARZECHOWSKIKuma Judo
CU11-51 (5)
1.Mateusz CELIUKS Chojrak
2.Kamil ZDANOWSKIWTJ
3.Dariusz JAWOROWSKIMUKS Kokoro
4.Jan MICHAŁOWSKIKuma Judo
5.Tytus MOSKALUKS Chojrak
CU11+51 (4)
1.Anton KHACHATRYANUKS Chojrak
2.Tomasz PYĆUKJ Ryś
3.Łukasz MIŚUKS Feniks
4.Bartłomiej MOKROSMUKS Kokoro
DU13-31 (3)
1.Tereza VANEKOVABardejov Judo Club
2.Zuzanna SWITEKUKS Judo Panda
3.Julia RZENIEWICZUKJ Lemur
DU13-34 (7)
1.Emilia BIELAWSKAUKJ Champion
2.Anna KOWALSKAUKJ Lemur
3.Bozidara MACECKOVABardejov Judo Club
3.Wiktoria DORAKlub Judo AZS
DU13-37 (6)
1.Lidia JĘDRZEJEKUKJ Lemur
2.Maria JESIONEKUKJ Lemur
3.Barbara SWITEKUKS Judo Panda
3.Gabriela PIETRZAKUKJ Lemur
DU13-40 (6)
1.Natalia SAŁEKUKS Judo
2.Natalia GALICKAUKS Judo
3.Adrianna WISŁAWSKAUKJ ASzWoj
3.Alicja WAŁĘSAUKJ Lemur
DU13-44 (4)
1.Nicola BANASIAKWTJ
2.Julia WOJEWÓDZKAWTJ
3.Julia CHWASTYKMKS Juvenia
4.Maria WYSOCKAUKJ Champion
DU13-48 (3)
1.Amelia BAGNIEWSKABushi
2.Monika GONSIORUKS Okay
3.Anastasia KLEINKS Budowlani
DU13-52 (5)
1.Natalia SZATKOWSKAUKJ Lemur
2.Wanessa WITKOWSKAKS Budowlani
3.Weronika KIDAWSKAKuma Judo
4.Alicja GRADOWSKAWTJ
5.Agata PASEKKlub Judo Mizu
CU13-30 (4)
1.Franciszek MICHALAKUKJ Champion
2.Oliver VOZARSKYBardejov Judo Club
3.Maksym KŁOSZEWSKIIKIZAMA Judo Klub
4.Grzegorz WESOŁOWSKIMUKS Kokoro
CU13-33 (10)
1.Mikołaj MANOWSKIUKJ Lemur
2.Maciej WARDZIAKUKJ ASzWoj
3.Karol CZARNECKIUKJ Champion
3.Tadeusz KSIĄŻKIEWICZMUKS Kokoro
5.Krystian JAROSIKMUKS Kokoro
5.Adrian WACŁAWSKIMKS Juvenia
7.Juliusz WROŃSKIUKJ Ryś
7.Kamil KOWALIKMKS Juvenia
CU13-36 (12)
1.Stanisław PIECHOTAUKS Judo Panda
2.Nikodem GAJCYUKJ Meiyo
3.Karol MIJASUKS Judo Panda
3.Szymon SZAROWICZUKS Judo Panda
5.Aleksander MARCHELUKJ Lemur
5.Michał GALASUKS Judo Panda
7.Kamil JAREMKOUKJ Lemur
7.Mikołaj STOLNICKIUKJ Ryś
CU13-39 (11)
1.Jakub GOLĘDZINOWSKIUKJ Lemur
2.Jan HEINEUKJ Lemur
3.Dawid MANOWSKIUKJ Lemur
3.Aleksander WOYCIECHOWSKIUKJ Lemur
5.Robert ŚWIDWAUKJ Lemur
5.Mateusz PANKOWSKIUKS Okay
7.Jan OSIADACZAZS AWF
7.Maksymilian PRZYBYŁOWSKIUKJ Lemur
CU13-42 (9)
1.Batłomiej LISUKJ Lemur
2.Jerzy MAJONEKUKJ ASzWoj
3.Tymoteusz ŻOCHOWSKIUKS Conrad
3.Wiktor KRUSIŃSKIUKJ Lemur
5.Jan BARTOSIAKUKS Judo Panda
5.Jakub MICHALIKKS Budowlani
7.Hubert MANAJUKS Judo Fight Club
7.Stanisław DUSAKIKIZAMA Judo Klub
CU13-46 (11)
1.Jakub WAWRZONEKUKJ Lemur
2.Fabrycjusz TARKOWSKIUKS Okay
3.Gracjan LUBASIŃSKIUKS Okay
3.Bartosz KRAWCZYKUKS Judo Panda
5.Igor PERLIŃSKIUKS Judo Panda
5.Jakub RESIAKUKS Judo Fight Club
7.Szymon SZULIMKlub Judo Mizu
7.Ignacy BOJAKOWSKIUKS Judo Panda
CU13-50 (5)
1.Jan Kanty LUDZIAUKS Judo Fight Club
2.Franciszek LUDZIAUKS Judo Fight Club
3.Vincent MAHAMEEDUKJ Lemur
4.Jędrzej PIETRASZEWSKIUKJ Lemur
5.Krzysztof MUCZYŃSKIKlub Judo Mizu
CU13-55 (6)
1.Filip BYCZEKUKS Feniks
2.Konrad MATUSIAKMUKS Kokoro
3.Norbert WAGNERUKS Judo Fight Club
3.Witold RYBARCZYKUKJ Lemur
CU13-60 (5)
1.Michał WALENCIAKMKS Juvenia
2.Szymon SZYMCZUKUKJ Ryś
3.Aleksander GIDZIŃSKIMKS Juvenia
4.Damian KAROLAKUKS Judo Panda
5.Patryk KARNICKIKuma Judo
CU13+60 (6)
1.Kazimierz KWIATEKUKJ Yuko
2.Dawid PĘKACKIUKJ Lemur
3.Jakub CZARNECKIUKJ Yuko
3.Maciej LUTOMSKIUKJ Yuko
DU15-36 (2)
1.Julia WALENDZIKUKJ Lemur
2.Eliza SZCZEPANOWSKAMKS Juvenia
DU15-40 (2)
1.Jadwiga DRYJAŃSKAUKJ Lemur
2.Aleksandra BABCZYŃSKAUKS Jasiołeczka
DU15-44 (1)
1.Kinga KLIMCZAKMKS Juvenia
DU15-48 (2)
1.Zuzanna WOŹNIAKUKJ Yuko
2.Natalia MYSZKOWSKAIKIZAMA Judo Klub
DU15-52 (3)
1.Kinga KNITERMKS Juvenia
2.Wiktoria PTAKUKJ Champion
3.Marcelina WROCŁAWEKKS Budowlani
DU15-57 (4)
1.Oliwia SZCZEPANOWSKAMKS Juvenia
2.Agnieszka ZAŁUSKAAZS UW
3.Martyna JANASMUKS Kokoro
4.Joanna KRUPAUKS Judo Panda
DU15-63 (2)
1.Jagoda LINDERMKS Juvenia
DU15-70 (1)
1.Dominika SIKORSKAMKS Juvenia
CU15-35 (2)
1.Grzegorz MONDERUKJ Meiyo
2.Michał GALASUKS Judo Panda
CU15-38 (4)
1.Jakub GOLĘDZINOWSKIUKJ Lemur
2.Stanisław PIECHOTAUKS Judo Panda
3.Nikodem GAJCYUKJ Meiyo
4.Jakub RZENIEWICZUKJ Lemur
CU15-42 (7)
1.Bartłomiej LISUKJ Lemur
2.Wiktor PIGUŁECZKAMKS Juvenia
3.Wiktor KRUSIŃSKIUKJ Lemur
3.Eryk ZDANOWSKISochaczewskie CSW
CU15-46 (11)
1.Danylo KULINYCHMUKS Kokoro
2.Marcin ŚWIDWAUKJ Lemur
3.Kamil HARĘŻAUKS Feniks
3.Jakub KISIELUKS Judo Panda
5.Artem BORCHENKOMUKS Kokoro
5.Paweł HASEMUKS Kokoro
7.Jakub SAMBOROWSKIUKS Jasiołeczka
7.Igor PERLIŃSKIUKS Judo Panda
CU15-50 (10)
1.Bartosz LEPIANKAUKJ Lemur
2.Yevhen TARASENKOMUKS Kokoro
3.Gleb DUBINAMUKS Kokoro
3.Maksymilian NOWAKUKS 10
5.Alex PITNERMKS Juvenia
5.Hubert BARDIANUKJ Lemur
7.Tymoteusz BARANOWSKIUKJ Lemur
7.Piotr WIĘCKOWSKIUKJ Lemur
CU15-55 (8)
1.Tadeusz MAJONEKUKJ ASzWoj
2.Michał JESIOTRUKJ Yuko
3.Jakub PECUKJ Yuko
3.Jakub MAŁOLEPSZYUKJ ASzWoj
CU15-60 (9)
1.Hubert ONUSZKIEWICZUKS Judo Panda
2.Mark CHEREDNICHENKOMUKS Kokoro
3.Adrian POPALUKS Judo Panda
3.Franciszek ZAWISTOWSKIUKJ Yuko
5.Dmytro LYSENKOMUKS Kokoro
5.Michał WALENCIAKMKS Juvenia
7.Damian KAROLAKUKS Judo Panda
7.Aleksander GIDZIŃSKIMKS Juvenia
CU15-66 (3)
1.Adam CHRYŚCINAIKIZAMA Judo Klub
2.Arkadiusz ZDANOWSKIWTJ
3.Ignacy SZYMANOWSKIUKS Judo Panda
CU15-81 (4)
1.Grzegorz TERESINSKIKS Okami
2.Pavlo KAZNACHEEVMUKS Kokoro
3.Dawid PĘKACKIUKJ Lemur
4.Jakub BOROWIECUKJ Lemur