Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Pandy 3 w Polsce !!

Nasi najstarsi zawodnicy po raz pierwszy w historii klubu mogli startować w imprezie mistrzowskiej – Mistrzostwach Polski Młodzików. Jest to największa impreza w Polsce. W sobotę walczyli lżejsi zawodnicy, wśród nich byli Hubert Onuszkiewicz, Adrian Popal oraz Jakub Kisiel. Spośród nich tylko Hubertowi nie udało się dotrzeć do podium. Po wyrównanej pierwszej walce odniósł porażkę i odpadł z zawodów. Trzeba zaznaczyć iż była to bardzo mocna kategoria. Adrian oraz Kuba wykonali kawał świetnej roboty, ten pierwszy wygrał 6 walk a przegrał tylko jedną. Tym samym zdobył brązowy medal. Kuba podobnie jak kolega wywalczył trzecie miejsce pokonując 4 rywali i przegrywając tylko ze zwycięzcą kategorii. Drugiego dnia walczył Jakub Świerszcz. Jego rezultaty z całego roku oraz losowanie pozwalały żywić realne nadzieje na miejsce w finale, niestety Kuba przytłoczony presją, zakończył udział na 7 miejscu. Wszystkim naszym młodzikom należą się brawa. Adrian i Kuba osiągnęli super wynik. Za rok kiedy będą już starsi i doświadczeni na pewno będzie jeszcze lepiej. Podsumowując……PANDY 3 W POLSCE :)))