Trenerzy

TomekTomasz Staśkiewicz – urodzony w 1988r. Trener oraz założyciel Klubu Judo Panda. Związany ze sportem od najmłodszych lat. Trenował pod okiem Cezarego Borzęckiego w ursynowskim UKJ „Ryś”. Już w czwartej klasie podstawówki trafił do klasy sportowej o profilu judo, podobnie w szkole gimnazjalnej.
W wieku 12 lat zdobył pierwszy medal na Mistrzostwach Polski. Następnie wielokrotnie stawał na podium podczas imprez ogólnopolskich, reprezentował kraj jako członek kadry narodowej zdobywając medale na pucharach Europy.
Na studiach podjął decyzje, że swoją wiedze i umiejętności chce przekazywać dzieciom. Sam uważa iż z judo przeżył najlepsze chwile swojego życia i wie jak wiele zawdzięcza tej dyscyplinie sportu. Teraz chce umożliwić to samo innym jako trener.
Podstawową ideą przyświecającą Tomkowi jest praca z dziećmi, zapewnienie im odpowiedniego rozwoju, zarówno fizycznego jak i psychicznego. Treningi opierają się na zajęciach ogólnorozwojowych z elementami judo.

piotr

Piotr Stańczak, wychowanek klubu UKS Judo Ryś Warszawa, związany z Judo od 24 lat. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, Pucharów Polski oraz wielu imprez zagraniczny. Był również mistrzem Europy z roku 2015 w Brazylijskim Ju Jitsu. Piotr repliki rolex ukończył warszawski AWF a następnie studia podyplomowe na tej samej uczelni. Z Klub Judo Panda związany jest od 2015 roku.