Ważne informacje organizacyjne.

Drogie Pandy małe i duże. Jesteśmy dumni z tego jak ambitnie ćwiczycie i angażujecie się w nasze akcje. Mało tego, jesteśmy też bardzo wdzięczni że tak liczne grono zostało razem z nami uczestnicząc w zajęciach i stale opłacając składki – dzięki temu możemy dalej nagrywać i czekać z niecierpliwością na powrót do sal treningowych.

– W związku z powyższym aby usprawnić trenowanie w aplikacji Zoom, dokładamy kolejną grupę treningową. Dzięki temu osoby którym nie pasował termin ich zajęć w sieci będą mogły podjąć trening w inne dni. Dzięki temu zbliżymy się do podziału grup i dni treningowych sprzed epidemii.
– Normalnie w klubie powoli rozpoczęlibyśmy okres przygotowań do egzaminów na wyższe stopnie – dlatego przygotujemy dla Was filmiki przygotowujące co egzaminu na stopnie kyu tak abyście zaraz po powrocie na matę byli gotowi trenować.
– Przygotowaliśmy też ofertę „awaryjną” na wakacje. Póki co nie ma oficjalnych informacji o odwołaniu obozów i My zapewniamy, że ciągle jesteśmy gotowi do zorganizowania wyjazdów. Gdyby jednak okazało się to niemożliwe już mamy gotową ofertę zastępczą. Otrzymacie szczegółowe informację na skrzynki pocztowe w dniu dzisiejszym. Nie bójcie się nie zostawimy dzieci na całe wakacje przed ekranami komputerów.( oferta półkolonii w zakładce oferta).
– Jeśli ktoś otrzymał przypomnienie o składkach a składał rezygnację, opłacił już składkę albo nie uczestniczy w zajęciach czy z jakiś powodów nie jest w stanie dokonać opłaty online – prosimy o kontakt mailowy. Być może będziemy w stanie pomóc takim osobom.

Na prawdę cieszymy się że w tym trudnym czasie ciągle jesteście z nami, każda osoba trenująca online to dodatkowa motywacja a każda opłacona składka to możliwość utrzymania działalności klubu, bez Was nie byłoby to możliwe.
Wielkie pozdrowienia i życzymy zdrowia.
Zarząd oraz cały team Judo Panda.
Wypatrujcie emalia z wiadomościami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>