Ważny komunikat !!

Drodzy klubowicze. Od Września 2019 roku przechodzimy całkowicie na system elektroniczny. Dzięki temu każdy członek klubu będzie posiadał własny, indywidualny profil, na którym będzie możliwość, sprawdzenia frekwencji dziecka, statystyk, odczytania informacji dla grupy, zamówienia stroju, wpisania się na wyjazd na zawody czy obóz. Dodatkowo składki opłacać będziemy poprzez dotpay i indywidualne konto przypisane do Państwa profilu. Aby system mógł sprawnie działać KAŻDY klubowicz musi dokonać rejestracji. Osoby, które rozpoczęły trening w sezonie 2018/2019 już posiadają swoje konta (zakładali je zapisując dziecko)i nie muszą się rejestrować cała reszta, czyli dzieci trenujące w klubie dłużej niż od Września 2018 roku muszą OBOWIĄZKOWO dokonać rejestracji.
Aby to uczynić należy wejść na naszą stronę internetową i klikając w wyskakujące okienko lub zakładkę zapisy przejść do formularza zgłoszeń. Tam należy odnaleźć grupę do której dziecko uczęszczało w sezonie 2018/2019 i dokonać zapisu.
Rejestracja zostanie otwarta w dniu 20.06.2019 i będzie można dokonywać zapisów do dnia 01.07.2019. Osoby, które nie zapiszą się, mogą stracić miejsce w grupie w kolejnym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>