c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Egzaminy na wyższe stopnie

Egzaminy na wyższe stopnie

Poniżej ( w załączniku) przedstawiamy Państwu listę osób wytypowanych do zdawania egzaminów na wyższe stopnie kyu w dniu 08.11.2020.
Kolejna tura egzaminów przewidziana jest na ostatni weekend listopada.
Z powodu obostrzeń sanitarnych i dla bezpieczeństwa dzieci oraz personelu, egzaminy odbędą się w grupach w których dzieci trenują na co dzień w klubie. Dodatkowo po każdej grupie będzie przerwa na dezynfekcję oraz wietrzenie sali. Rodzice niestety nie będą mogli brać udziału w egzaminach – do klubu mogą wchodzić tylko dzieci oraz pracownicy klubu. Egzaminy odbywać się będą w godzinach wskazanych w załączniku w siedzibie klubu przy ulicy Rawska 4. Prosimy o oczekiwanie przed wejściem aż któryś z trenerów zaprosi dzieci do środka ( dzięki temu unikniemy mieszania się grup).
Dzieci w dniu egzaminy otrzymają certyfikat oraz pas w odpowiednim kolorze ( wyjątkiem jest egzamin na pas biały, ten dzieci już posiadają). Koszt egzaminu to 30 zł ( biały pas) oraz 50 złotych ( wyższe stopnie, z racji konieczności zakupu pasa). Opłaty dokonujemy w dniu egzaminu przed wejściem do klubu.

Lista na egzamin

ADD COMMENT