c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Grafik zajęć oraz listy grup w czerwcu 2020 roku

Grafik zajęć oraz listy grup w czerwcu 2020 roku

Zgodnie z zapowiedzią przedstawiamy listę osób, które zgłosiły się do kontynuowania zajęć w czerwcu 2020 roku.
Niestety chętnych jest bardzo dużo co ogromnie nas cieszy, nie mniej mamy bardzo ograniczone możliwości salowe i godzinowe, w związku z tym nie jesteśmy w stanie przyjąć wszystkich zgłoszonych. Gdyby zwolniły się jakieś miejsca będziemy kontaktować się z osobami z listy rezerwowej. Gdyby ktoś potrzebował zmiany grupy ze względu na dni lub godziny prosimy dać znać – będzie to trudne ale może coś się uda zorganizować.
Prosimy pamiętać o tym iż na zajęcia dzieci przychodzą już przebrane, nie ma możliwości korzystania z szatni. Prosimy także uczulić dzieci aby starały się dostosować do warunków w jakich przyszło nam ćwiczyć. Prosimy nie przyprowadzać dzieci chorych lub przeziębionych – zostaną odesłane z treningu. Ważna jest też informacja, że rodzice nie mogą przebywać z dziećmi na obiekcie, polecamy poczekać na świeżym powietrzu, drzwi do szkoły zostawimy otwarte 😉
Niestety nie dostaliśmy dzisiaj potwierdzenia wstępu do SP 3 w Piastowie ale nawet gdyby nie udało się z niej skorzystać, z pewnością coś uda się zorganizować w podanym terminie.

Lista osób przydzielonych do grup :

Podział grup oraz grafik na czerwiec 2020 roku

Oświadczenie, które prosimy podpisać i przynieść na pierwsze zajęcia.

Oświadczenie COVID

Organizacja zajęć na sali :
a) grupy liczące nie więcej niż 12 osób
b) dezynfekcja sali po każdej grupie
c) przerwa na przewietrzenie sali 15 minut – między grupami
d) brak możliwości korzystania z szatni – dzieci przychodzą na trening już przebrane
e) dezynfekcja rąk oraz nóg przy wejściu na trening
f) dzieci trenować będą w jednej parze przez cały trening – sala zostanie podzielona na sekcje – każda para będzie miała „swoją” część.
g) pilnie prosimy dostarczyć na piewszy trening podpisane oświadczenie, które znajdzie się na stronie internetowej. (oświadczenie dotyczy, świadomej decyzji o rozpoczęciu treningu sportu kontatowego, oraz o nieprzebywaniu na kwarantannie.

Wyżej wymienione zasady są zgodne z wytycznymi sanepidu oraz planem przygotowanym przez Polski Związek Judo oraz Ministerstwo Sportu. My bardzo się cieszymy, że znowu możemy zobaczyć się na żywo i nie możemy doczekać się pierwszego treningu.

ADD COMMENT