c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Informacje związane z nowym rokiem szkolnym

Informacje związane z nowym rokiem szkolnym

Drodzy rodzice zbliża się nowy rok szkolny oraz treningowy. Jesteśmy zdeterminowani aby umożliwić dzieciom jak najszybszy i jak najłatwiejszy powrót do treningów na macie. Większość szkół już zapowiedziała że umożliwi nam wynajmowanie powierzchni i prowadzenie zajęć. Dodatkowo organizujemy nową placówkę, niezależną od żadnego innego podmiotu – takie tylko nasze miejsce. Dlatego zapowiadamy że z pewnością we wrześniu tego roku wystartujemy z treningami. Póki co na naszej stronie internetowej pojawiły się zapisy tylko do grup początkujących (nowy nabór), dzieci kontynuujące treningi zostaną podzielone na grupy i dostaną swój grafik w nadchodzącym tygodniu – kiedy wszystkie szkoły określą nam warunki współpracy. Prosimy o chwilę cierpliwości i obserwowanie strony www.judopanda.pl oraz naszego FB.
Zapewniamy, że treningi będą dostosowane do aktualnych wymogów sanitarnych. Będziemy dbać o higienę dzieci trenujących na macie, ograniczymy ilości osób na sali, treningi będą odbywać się z przerwą między treningami na dezynfekcję oraz wietrzenie sali. Chcemy aby dzieci rozwijały się, wzmacniały swój organizm i nabierały sił i odporności w bezpiecznych warunkach.
Jest to wyjątkowo trudny rok dla naszego klubu i będziemy wdzięczni za przekazywanie informacji o naborach do grup tak abyśmy mogli szybko odbudować UKS Judo Panda takim jaki był przed pandemią.

ADD COMMENT