c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Jest szansa na powrót na sale !!

Jest szansa na powrót na sale !!

Klubowicze!
W związku z ogłoszeniem przez rząd możliwości otwarcia sal treningowych od 18.05.2020 przy zachowaniu ostrożności sanitarnej i ograniczonej ilości osób trenujących, rozpoczęliśmy rozmowy z samorządem oraz placówkami szkolnymi na temat możliwości wejścia na nasze sale.
Jak tylko uda nam się uzyskać zielone światło wznowimy zajęcia stacjonarne.
Aby tego dokonać będziemy musieli przeorganizować nasz harmonogram i skład grup. W związku z tym bardzo prosimy o przesyłanie na email :
klubjudopanda@gmail.com informacji czy wyrażacie Państwo chęć powrotu do zajęć na sali Judo. Realny termin powrotu to 01.06.2020 ( czerwiec). Wcześniej musimy ułożyć grafik, rozmówić się ze szkołami a przede wszystkim przygotować sale i maty na Wasz powrót.
Czeka nas sporo pracy ale jest światełko w tunelu. Optymistyczne jest to także w kontekście organizacji naszych obozów, jeśli wracamy do normalności – dzieci w szkołach, na treningach to coraz pewniejsze jest, że uda nam się przeprowadzić obozy !!
Przy okazji bardzo dziękujemy wszystkim, którzy z nami zostali, wspierali i trenowali z nami przez te trudne miesiące. Otrzymaliśmy bardzo dużo ciepłych słów wsparcia, zrozumienia i dużo pomocy. Dzięki temu niebawem jest szansa, że wrócimy do Was.

ADD COMMENT