c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Koniec obozu

Koniec obozu

Obóz letni 2012, dobiegł końca. Tegoroczne zgrupowanie młodych Pand odbyło się w miejscowości Sielpia w województwie Świętokrzyskim. Na wyjazd wybrało się z nami 37 młodych zawodników (w niektórych przypadkach nawet bardzo młodych). Wszyscy wykazali się ogromną odwagą, wytrwałością oraz hartem ducha. Obóz nie był lekki, szczególnie dla grupy starszej, trenowaliśmy kilka razy dziennie ,do tego atrakcje takie jak wojny paintballowe ,wyjścia na park linowy, tory przeszkód ,kajaki i wiele innych. Przez cały wyjazd pogoda dopisywała, było ciepło, sucho i przyjemnie, idealne warunki do trenowania. Oczywiście nie zabrakło też czasu na relaks na plaży, kąpiel w jeziorze czy wycieczkę autokarową.
Do domów wróciliśmy zmęczeni ale zadowoleni oraz mocniejsi niż kiedykolwiek wcześniej. Z niecierpliwością czekamy na początek sezonu. W galerii znajdziemy kilka zdjęć z wyjazdu, więcej na profilu FaceBookowym oraz na płytach CD.

Pozdrawiamy, kadra trenerska !!

ADD COMMENT