c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Kuźnia Młodych Talentów oraz Gwiazdkowy Turniej

Kuźnia Młodych Talentów oraz Gwiazdkowy Turniej

W miniony weekend odbyły się dwa turnieje w różnych kategoriach wiekowych. Jako pierwsi bo w sobotę walczyli zawodnicy z roczników 2001-2002 oraz 2003 i młodsi. Nasz klub reprezentowali w młodszej grupie Hubert Onuszkiewicz oraz Kuba Świerszcz ,warto zaznaczyć ,że chłopaki nie opuszczają żadnej okazji aby stoczyć kolejne walki. W toczonych bojach widać coraz więcej doświadczenia i umiejętności u naszych młodych adeptów czego skutkiem są coraz lepsze wyniki, tym razem udało się przywieźć srebro (Kuba) oraz brąz (Hubert). Warto zaznaczyć iż w obydwu przypadkach wyższe stopnie podium były w zasięgu ręki, zabrakło bardzo niewiele. W starszej kategorii wystartował jedynie Damian Lewandowski ,był to dopiero drugi występ Damiana i widać było zdenerwowanie naszego zawodnika. Niestety z tej przyczyny do pierwszej walki wyszedł bardzo niepewnie i szybko spadł na plecy. W dalszej części zawodów pokazał jednak charakter wygrywając drugą walkę, w trzecim starciu dostał szanse rewanżu z zawodnikiem ,który pokonał go wcześniej, tym razem to Damian zdobył pierwszy punkt, niestety zabrakło jeszcze zdecydowania i wiary w zwycięstwo i Damian wpadł w trzymanie. Ostatecznie nasza młoda wojownicza Panda uplasował się na 7 miejscu. Przed nami jeszcze dużo pracy ,jednak chłopaki pokazują ,że z zawodów na zawody są coraz mocniejsi.
W niedziele natomiast na sali Warszawskiej Gwardii odbył się turniej dla dzieci w rocznikach 1999-2000. Tutaj jak zwykle walczył Alan Lewandowski ,który po ostatnim nieudanym starcie w Sochaczewie (jak się później okazało spowodowanym chorobą) przyjechał głodny rewanżu. Niestety nie dostał tej szansy gdyż został zważony w innej kategorii, trudnej ,dobrze obsadzonej kategorii -60 kg. Po dobrych i ciężkich bojach Alan ostatecznie zakończył turniej na 3 miejscu. Gratulujemy zawodnikom , chłopaki pokazują swoją postawą ,że zawody to nic strasznego , każdy turniej to świetny trening i szansa na doskonalenie swoich umiejętności!!!

ADD COMMENT