c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

OBÓZ LETNI- informacje

OBÓZ LETNI- informacje

Obóz letni odbędzie się w tym roku w miejscowości Sielpia (150km od Warszawy)w dniach 1-13 Sierpnia .Wyjazd przeznaczony jest dla dzieci z roczników 2005 i starszych. Planujemy udział w obozie 200 dzieci, które będą pod opieką 15-16 opiekunów i instruktorów posiadających stosowne uprawnienia i doświadczenie zgodnie z zaleceniami kuratorium oświaty i ustawą o wypoczynku dzieci i młodzieży. Dodatkowo nad zdrowiem i bezpieczeństwem dzieci będą czuwali pielęgniarka (całą dobę), lekarz (na wezwanie) i ratownicy wodni zatrudnieni przez
ośrodek. Przejazd na obóz odbędzie się autokarami.
W zeszłym roku obóz okazał się dużym sukcesem, dzieci wróciły zadowolone, dla wielu było to pierwsze tego typu rozstanie z rodzicami i wszyscy dzielnie sobie poradzili. Pomijając wszelkie atrakcje dodatkowe z których uczestnicy obozu będą korzystać jest to wyjątkowa okazja na poprawienie umiejętności. Dwa tygodnie obozu, odpowiadają mniej więcej dwóm miesiącom treningu w klubie!!
Wszelkie szczegółowe informacje można uzyskać u trenera, wyczytać z ulotki bądź dowiedzieć się na zebraniu którego termin zostanie jeszcze w tym tygodniu ustalony.

Aby zapisać się na obóz należy dokonać wpłaty w wysokości 500zł !!! Istnieje możliwość wpłat ratalnych (zaliczka 500 zł, pierwsza rata – 500zł płatna do dnia 30.04, trzecia rata płatna do dnia 15.06).

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona !!!

Sielpia_2012

ADD COMMENT