c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Obozy dla dzieci

Nasze obozy to nie tylko doskonała zabawa, podczas zgrupowań staramy się zagwarantować naszym podopiecznym naukę, ćwiczenia i niepowtarzalną atmosferę.


Klub Judo Panda powstał w 2010 roku i od 9 lat nieprzerwanie organizuje obozy zarówno letnie jak i zimowe. Mamy ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi, zorganizowaliśmy ponad 30 wyjazdów dla dzieci i młodzieży a każdy z nich był wyjątkowy. Referencje może wystawić nam setki zadowolonych obozowiczów.


Podczas wyjazdów zapewniamy dzieciom pełną opiekę, transport, wyżywienie, zakwaterowanie, ogrom zajęć i atrakcji. Jeśli chcesz aby Twoje dziecko spędziło czas aktywnie z ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania, zapraszamy na obozy z PANDĄ.

Galeria

Półkolonijne atrakcje

TRENING JUDO

Treningi Judo z podziałem na grupy wiekowe i zaawansowania. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy. Co roku zapraszamy lub jedziemy spotkać się z innymi klubami i trenerami abo poznać inne spojrzenie na tę dyscyplinę.

ARCHERY TAG

Wojna na łuki ze strzałami zakończonymi pianką lub gąbką. Zabawa jest całkowicie bezpieczna i możliwa do rozegrania w sali gimnastycznej.

WOJNY NA NERFY

Pistolety na gąbkowe strzałki, dostarczają dużej ilości zabawy i adrenaliny. Zabawa jest całkowicie bezpieczna.

GRY I ZABAWY TERENOWE

Czas na obozie staramy się dzieciom zapełnić jak największą ilością ciekawych aktywności. Mimo warunków zimowych dzieci świetnie bawią się w grupach, budując Iglo, walcząc na śnieżki, bawiąc się w podchody i inne zabawy, których nasi instruktorzy znają setki.

PAINTBALL

Zabawa z karabinami na kulki z farbą. Karabiny są specjalnie przystosowane dla dzieci, bezbolesne i proste w obsłudze. Najmłodsi strzelają do celu,starsi biorą udział w misjach.

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

Gdy pogoda nie dopisuje lub musimy odpocząć zabieramy dzieci na zajęcia plastyczne gdzie będą,malować, kolorować lub przygotowywać specjalne projekty.

OLIMPIADA SPORTOWA

Co roku organizujemy olimpiadę sportową składającą się z wielu dyscyplin. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymają nagrody.

DYSKOTEKI

Nasze obozowe dyskoteki są już „legendarne”. W trakcie obozu organizujemy dwie dyskoteki w tym jedna jako bal przebierańców. Zabierzcie swoje najbardziej zwariowane kostiumy i bawcie się z nami.

OGNISKO / GRILL

Zorganizujemy dzieciom ognisko w trakcie którego będzie okazja na wspólne śpiewy i konkursy. Dzieci zjedzą kiełbaski oraz przekąski.

TRAMPOLINY

Na obóz zabieramy bardzo duże trampoliny na których dzieci i dorośli mogą się bawić a także wziąć udział w zajęciach.

WIECZORNE KINO

Wieczorne kino. Przed snem w wolne wieczory dzieci wspólnie oglądają filmy na projektorze w dużej sali”kinowej”.

ZAJĘCIA TANECZNE

Wszyscy wiedzą, że sportowcy to świetni tancerze.Dlatego wśród kadry są trenerki tańca, które będą uczyć naszych podopiecznych jak zrobić szał na dyskotekach.

GRY PLANSZOWE

W ramach zajęć świetlicowych zaproponujemy dzieciom udział w zabawie przy grach planszowych.Moda na granie na planszy wraca z całą mocną,dlatego i my idziemy z duchem czasu. Dla bardziej ambitnych potyczki szachowe.

Jak pracujemy na obozach

Poniżej opiszemy kilka podstawowych zasad jakie panują na naszych obozach i co je wyróżnia na tle innych ofert.

NIE ZABIERAMY TELELFONÓW

Na naszym obozie nie korzystamy z urządzeń elektronicznych. Dzieci nie mogą posiadać telefonów,kontakt z rodzicem odbywa się poprzez opiekuna grupy. Dzięki temu rozwiązaniu, dzieci bardzo szybko aklimatyzują się na obozie i korzystają z zajęć oraz towarzystwa rówieśników. Ułatwia to także rozłąkę z rodzicami, za każdym razem kiedy dziecko słyszy głos rodzica w telefonie zaczyna tęsknić.

STAŁA KADRA

Na nasze wyjazdy zatrudniamy tylko osoby pracujące z nami w ciągu roku lub współpracujące od dłuższego czasu w ramach wyjazdów. Nigdy nie zabieramy instruktorów z ogłoszenia. Uważamy, że odpowiedni i odpowiedzialni opiekunowie to podstawa udanego wyjazdu.

PODZIAŁ NA GRUPY

Dzieci dzielone są na grupy pod dwoma głównymi aspektami. Głównym kryterium jest wiek, staramy się tak organizować grupy aby dzieci czuły się komfortowo.

ZNANE MIEJSCA

Ośrodki do których jeździmy, są nam znane gdyż wracamy do tych samych miejsc po raz kolejny lub jeśli jest to pierwszy obóz w nowym miejscu wcześniej osobiście sprawdzamy i zapoznajemy się z ośrodkiem.

BEZPIECZEŃSTWO

Dbając o bezpieczeństwo naszych podopiecznych,ośrodek w którym mieszkamy jest zamykany oraz monitorowany. Instruktorzy są na miejscu 24 godziny na dobę i pilnują dzieci.