c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Sezon startowy rozpoczęty !!

Sezon startowy rozpoczęty !!

W niedziele odbyły się pierwsze zawody z serii Funny WOM. W najmłodszej kategorii wystartowało aż 12 naszych zawodników i zawodniczek. Najlepiej spisał się Damian Karolak wygrywając wszystkie możliwe konkurencje. Szczególne gratulacje należą się zawodnikom z rocznika 2005 którzy rywalizowali z rok starszymi od siebie dziećmi. W starszej kategorii reprezentowało nas 4 zawodników : Daniel Fic, Konrad Gałka, Hubert Onuszkiewicz oraz Kuba Świerszcz. W tej kategorii rozgrywane były normalne walki i w tych najlepiej spisał się Kuba zajmując pierwsze miejsce ,niestety w jego kategorii wagowej znalazł się tylko jeden przeciwnik ,którego szybko pokonał rzucając na ippon. Troszkę trudniejsze zadanie miał Hubert ,który po 3 bardzo szybko wygranych walkach przez ippon wyszedł ze swojej grupy ,niestety w walce półfinałowej trema sparaliżowała naszego zawodnika i ten uległ przeciwnikowi zajmując ostatecznie 3 miejsce. Konrad oraz Daniel niestety przegrali swoje walki, jednak należą się słowa uznania za odwagę i chęć walki, wyniki z czasem przyjdą. Jako ostatnia odbywała się kategoria roczników 2002, jednak nie mieliśmy tam żadnych zawodników w związku z czym wspólnie z chłopakami podjęliśmy decyzje o ponownym wystawieniu Kuby i Huberta ze starszymi przeciwnikami. Zadanie nie było proste ,po całym dniu walk mieli stoczyć jeszcze dodatkowo po 3-4 boje, jednak świetnie sobie poradzili. Kuba uległ tylko jednemu przeciwnikowi zajmując 2 miejsce Hubert natomiast wyraźnie zmęczony poprzednimi walkami nie walczył wystarczająco agresywnie i ostatecznie uplasował się na miejscu 5. Mamy nadzieję ,że dzieci oraz rodzice którzy nie dojechali na turniej dołączał do nas w sezonie.

Pierwszy turniej za nami, ale nie ma czasu na odpoczynek!! Już w najbliższy weekend walczyć będą młodzicy oraz dzieci młodsze. Komunikaty w załącznikach.

Młodzicy: lazy12
Dzieci młodsze: iwidz12

ADD COMMENT