c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Kadra trenerska

Kadra trenerska
judo panda

Tomasz Staśkiewicz

Tomasz Staśkiewicz

Urodzony w 1988r. Trener oraz założyciel Klubu Judo Panda. Związany ze sportem od najmłodszych lat. Trenował pod okiem Cezarego Borzęckiego w ursynowskim UKJ „Ryś”. Już w czwartej klasie podstawówki trafił do klasy sportowej o profilu judo, podobnie w szkole gimnazjalnej.

W wieku 12 lat zdobył pierwszy medal na Mistrzostwach Polski. Następnie wielokrotnie stawał na podium podczas imprez ogólnopolskich, reprezentował kraj jako członek kadry narodowej zdobywając medale na pucharach Europy.

Na studiach podjął decyzje, że swoją wiedze i umiejętności chce przekazywać dzieciom. Sam uważa iż z judo przeżył najlepsze chwile swojego życia i wie jak wiele zawdzięcza tej dyscyplinie sportu. Teraz chce umożliwić to samo innym jako trener.

Podstawową ideą przyświecającą Tomkowi jest praca z dziećmi, zapewnienie im odpowiedniego rozwoju, zarówno fizycznego jak i psychicznego. Treningi opierają się na zajęciach ogólnorozwojowych z elementami judo.

Piotr Stańczak

Wychowanek klubu UKS Judo Ryś Warszawa, związany z Judo od 24 lat. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, Pucharów Polski oraz wielu imprez zagranicznych. Był również mistrzem Europy z roku 2015 w Brazylijskim Ju Jitsu.

Piotr wraz z trenerem Tomkiem zarządza szkoleniem i rozwojem w Judo Panda. W pracy z dziećmi jest bardzo konsekwentny, kreatywny i angażuje się w stu procentach. Dla Piotra każde dziecko, każdy zawodnik jest najważniejszy, dla wszystkich stara się znaleźć czas i swoją uwagę.

Jeśli chcecie Państwo odpowiedzialnego i super kreatywnego trenera, Piotr jest taką osobą.

Piotr
Grzegorz

Grzegorz Lewiński

Swoją karierę sportową rozpoczął w wieku 4 lat, kiedy po raz pierwszy trafił na tatami Akademii Wychowania Fizycznego, do której przyprowadził go ojciec. W pierwszym klubie szkolił się pod okiem medalisty Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy, trenera Adama Adamczyka. Kolejne, kluczowe lata jako zawodnik spędził współpracując z trenerem Cezarym Majewskim, który prowadził go do największych sukcesów sportowych.

Od 2015 roku zajmuje się kształceniem młodych zawodników judo, prowadząc treningi w różnych grupach wiekowych, jeżdżąc na zawody oraz obozy sportowe.

Grzegorz Lewiński: „Regularne uczęszczanie na treningi oraz udział w obozach sportowych sprawiły, że udało mi się nie tylko zdobyć wiele medali z turniejów rangi mistrzowskiej, ale także coś więcej. Zdecydowanie najwyżej cenię sobie fakt, że judo ukształtowało mnie jako człowieka. Teraz będąc dorosłym, jestem pewny siebie, znam swoją wartość i co dla mnie najważniejsze, nie boję się trudności napotykanych na drodze i śmiało stawiam im czoła”. Grzegorz jest bardzo utytułowanym zawodnikiem, między innymi zdobył tytuł wice mistrza świata, zajął V miejsca w Mistrzostwach Europy, zdobył 14 medali Mistrzostw Polski.

Dominik Chrzanowski

Wychowanek i zawodnik UKJ Ryś Warszawa. Jako zawodnik przez wiele lat ocierał się o czołowe miejsca na arenie Krajowej. Był członkiem kadry Mazowsza. Od 2015 roku pracuje z dziećmi w UKS Judo Panda.
Dominik specjalizuje się w kształceniu najmłodszych podopiecznych w naszym klubie. Bardzo ceni sobie dyscyplinę i porządek na zajęciach. Cechuje go duży ogromna siła spokoju i wielka dawka cierpliwości i opanowania.

Dominik
mateusz

Mateusz Rasiński

Wielki człowiek z równie wielkim sercem. Mateusz jest instruktorem Judo, fitness oraz sportów siłowych. W swojej pracy stara się jak najmocniej angażować w każdą minutę zajęć. Dzieci uwielbiają bawić się z trenerem i wspólnie poznawać świat Judo. Mateusz jest trenerem grup dla dorosłych, gdzie wyciska siódme poty z naszych najstarszych adeptów. Pełen profesjonalizm oraz bliski kontakt z podopiecznymi to cechy charakterystyczne dla Mateusza.