c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Turniej w Brwinowie – wyniki

Turniej w Brwinowie – wyniki

W zeszłym tygodniu (24.03) odbył się turniej dla dzieci z roczników 2005- 2002 w Brwinowie. Dzięki nietypowym kategorią wagowym nasi najmłodsi zawodnicy mogli sprawdzić się w walkach judo, Ci mniej doświadczeni brali udział w konkurencji „walka o szarfę”. Dla kilku naszych reprezentantów był to pierwszy start w karierze, dla innych już któryś z kolei. O szarfy walczyli Michał Galas (miejsce pierwsze) oraz Igor Perliński (miejsce drugie). W kategorii wiekowej 2004 wystartowali Damian Karolak, Stanisław Piechota oraz Jakub Pieczyński, wszyscy urodzeni w roku 2005 w związku z czym ich rywale byli starsi i bardziej doświadczeni. Pierwszy z wymienionych zajął miejsce piąte, choć w grupie zdeklasował późniejszą zwyciężczynie kategorii w dalszej części turnieju mały błąd ,niefortunny układ punktów w grupie spowodował lokatę poza podium. Staś pokazał się z bardzo dobrej strony, mimo niedowagi, młodszego wieku wygrał wszystkie swoje walki przez ippon i tym samym wywalczył medal złoty. Kuba niestety okazał się jedynym zawodnikiem w swojej kategorii wagowej i tym samym otrzymał medal złoty nie tocząc ani jednej walki. W dalszej części zawodów walczyły dzieci urodzone w latach 2003-2002. Tutaj reprezentowali nas : Hubert Onuszkiewicz, Damian Lewandowski oraz Jakub Kisiel. Wszyscy trzej wylądowali w tej samej kategorii wagowej. Dla Kuby był to debiut i gdy tylko początkowa trema odpuściła Kuba pokazał kilka bardzo ładnych akcji, przegrał dopiero w walce półfinałowej z klubowym kolegą Damianem, który to dopiero w walce finałowej musiał uznać wyższość rywala ,zdobywając tym samym pierwszy srebrny medal. Dla Huberta turniej nie potoczył się szczęśliwie gdyż odniósł kontuzję kostki i został wycofany przez trenera z zawodów, chociaż był faworytem do zwycięstwa
Słowa uznania dla wszystkich młodych Pand za odwagę, chęć walki oraz piękne pojedynki dzięki którym nabierają doświadczenia, które przyda się na kolejnych zawodach.

ADD COMMENT