c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Ważne informacje klubowe

Ważne informacje klubowe

Drodzy klubowicze w związku z zbliżającym się końcem roku szkolnego i wieloma trudnościami spowodowanymi zamknięciem sal treningowych, przygotowaliśmy kilka bardzo ważnych informacji dla Was, prosimy zapoznać się z treścią posta oraz przesłać odpowiedzi :

1. Zajęcia w czerwcu
a) Zajęcia na ZOOM oraz stacjonarnie będą prowadzone do końca czerwca według grafiku czerwcowego (dostępny na stronie )
b) Bardzo prosimy sprawdzić czy nie mają Państwo zaległości w składkach członkowskich. W obecnej sytuacji jest nam bardzo trudno zweryfikować stan płatności, bardzo chcemy uniknąć nieporozumień z przypomnieniami jest wiele osób, które nie wypowiedziały członkostwa a jednocześnie ne opłaciły składek. Szczególne prosimy o przyjżenie się sytuacji osoby które mają zaległości z miesięcy przed COVID.

2. Ogromna prośba – prosimy bardzo aby do końca czerwca wysłać nam informację (email) o chęci kontynuacji zajęć we wrześniu ( zakładamy normalną formę zajęć). Obecne ne mamy kontaktu z większością klubowiczów i nie jesteśmy w stanie ustalić strategii i grafików na przyszły rok.

3. Obozy letnie
a) jak już wiadomo obozy letnie odbędą się zgodne z planem. W poprzednim poście przedstawiliśmy wytyczne MEN do których będziemy zobowiązani dostosować nasz wyjazd.
b) w zakładce O Klubie -> dokumenty oraz poniżej w załączniku, można pobrać kartę obozową oraz regulamin. Do karty prosimy dołączyć oświadczenie
„Dziecko jest zdrowe oraz brak u niego infekcji i objawów sugerujących chorobę zakaźną. Nie mieszkało z osobą przebywającą na kwarantannie i nie miało kontaktu z osobą podejrzaną o zakażenie w okresie 14 dni przed rozpoczęciem obozu”
c) bardzo ważne jest aby karty obozowe dotarły do Nas do dnia 27.06.2020 – można je składać w klubie przy ulicy Orłów Piastowskich 47 – sala 32 w każdy wtorek,czwartek oraz sobotę od godziny 17.00 do 21.00.
d) razem z kartą prosimy dostarczyć kieszonkowe (w podpisanej kopercie – rozmienione na nominały 10 zł)
e) przy okazji będzie można gotówką uregulować zaległe opłaty obozowe lub za zajęcia.
f) w dniu 20.06.2020 o godzinie 19.30 odbędzie się zebrane dotyczące obozu. Spotkamy się w aplikacji ZOOM. Link : https://us02web.zoom.us/j/89207645801

4. Egzaminy na wyższe stopnie
a) egzaminy na wyższe stopnie odbędą się w sp 2 przy ulicy Orłów Piastowskich 47 w dniach 26,27,28.06.2020. Listę dzieci zakwalifikowanych do egzaminu podajemy poniżej. W razie niejasności prosimy o kontakt.
b) zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie dzieci czują się na siłach przystąpić do egzaminów po takiej przerwie i zajęciach on-line, lub znajdują się poza Warszawą. Dlatego prosimy osoby wytypowane i chętne do zgłoszenia dziecka na egzamin o informację wyłącznie przez email. Prosimy wpisać imię, nazwisko oraz preferowany termin. Zapisy zbieramy do 18.06.2020 ( musimy przygotować materiały). Koszt egzaminu to 30 zł – pas biały, 50 zł pas kolorowy ( w cenie już pasek). Osoby, które przez marzec – czerwiec opłacały pełne składki nie płacą za egzamin ( tylko ewentualny zakup pasa- 20 zł).

Lista zdających na wyższe stopnie
SIELPIA
Karta obozowa i regulamin obozu. karta_kwalifikacyjna_uczestnika_wypoczynku-2020
ZAKOPANE (tylko dzieci)
karta_kwalifikacyjna_uczestnika_wypoczynku-2020

ADD COMMENT