Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Wyniki trzeciej tury Funny WOMu.

Kolejna ,już trzecia tura Ligi Funny WOM za nami. Tym razem zawodnicy toczyli boje na matach ursynowskiego Rysia. W kategorii roczników 2004 pojawili się :Asia, Damian, Stachu, Maciek, Emil, Mateusz i Jerzy. Miejsca drugie wywalczyli :Asia, Mateusz oraz Damian,na trzeciej lokacie uplasował się Stachu ,Jerzy zajął miejsce czwartej a Maciek oraz Emil miejsca piąte.
W kategorii roczników 2002/2003, reprezentowało nas dwóch zawodników, jak zawsze Hubert Onuszkiewicz oraz debiutujący Mateusz Pliżga. W przypadku tego drugiego widać było wpływ stresu, brak doświadczenia co zaowocowało brakiem agresji i zdecydowania w walkach. Matusz po dwóch pojedynkach odpadł z turnieju ,mimo przegranej Mateusz zainkasował bardzo dużą dawkę doświadczenia potrzebnego do dalszego rozwoju. Hubert natomiast bez większych problemów wygrał swoje pierwsze 4 walki dostając się do finału. Tutaj zabrakło jeszcze troszkę zimnej krwi, opanowania i mimo znacznej przewagi w całej walce punkt zdobyty przez przeciwnika na samym początku pojedynku okazał się być zwycięskim.
Mimo sukcesów, martwiąca jest niska frekwencja ,szczególnie w starszej kategorii. Zawodnicy nie startujący na turniejach dorabiają się zaległości ,zaległości które mogą okazać się bardzo trudne do odrobienia, ponieważ żaden trening nie jest w stanie zastąpić zawodów.