Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Zakończyła się druga tura Funny WOM

W najmłodszej konkurencji reprezentowało nas zaledwie 5 zawodników/zawodniczek, co jest słabym wynikiem przy 17 w poprzedniej turze. Jednak Pandy ,które postanowiły wziąć udział, pokazały się z dobrej strony zdobywając kolejno :Maciek Grabowski (2), Kuba Pieczyński (2), Bartek Rawa (2), Asia Krupa (3) oraz Julia Oszust (4). Gratulacje dla najmłodszych!!
Później przyszedł czas na prawdziwe walki i tu jak zwykle pojawili się Hubert oraz Kuba, jeden i drugi „cudownie ozdrowiał” na dzień turnieju. Niestety w walkach obydwu widać było skutki choroby, ociężałość, brak kondycji. Pomimo utrudnień jeden i drugi pokazali na co ich stać, Hubert po szybkich pierwszych trzech walkach bez problemu dostał się do półfinału a tu jak zwykle popełnił jeden błąd który kosztował go możliwość walki w finale, ostatecznie uplasował się na 3 miejscu. Kuba natomiast po ciężkich bojach dzięki szczęśliwemu układowi walk w grupie zajął pierwsze miejsce z rezultatem 3:1.
Dodatkowo warto dodać iż Hubert postanowił zostać jeszcze dłużej aby wystartować w kategorii starszej, w której to po ciężkich walkach zajął 3 miejsce ,niestety przepłacił ten medal kontuzją stopy. Życzmy szybkiego powrotu do zdrowia!!!