Grafik Zajęć

Sp 382 ul Konińska 2:
– Grupa początkująca (4-6 lat) – zajęcia we wtorki oraz czwartki od 16.45 do 17.30 ( ruszamy od 13.09)
– Grupa początkująca (4-6lat) – zajęcia w piątki od 18.00 do 18.45 ( ruszamy 14.09)
– Grupa początkująca (od 7 lat) – zajęcia w poniedziałki oraz środy od godziny 18.00 do 19.00 ( ruszamy od 13.09)
– Grupa Konińska 1 zaawansowana – zajęcia poniedziałki  oraz środy od godziny 19.00 do 20.30 ( ruszamy od 06.09)
– Grupa Konińska 2 średniozaawansowana – zajęcia we wtorki oraz czwartki od godziny 18.30 do godziny 19.30 (ruszamy od 06.09)
– Grupa Konińska 3 średniozaawansowana – zajęcia we wtorki oraz czwartki od godziny 17.30 do godziny 18.30( ruszamy od 06.09)

Sp 4 ul. Walerego Sławka 9
– Grupa początkująca (6-10 lat) – zajęcia we wtorki oraz czwartki 17.00 – 18.00 ( ruszamy od 13.09)
– Grupa Sławka 1 średniozaawansowana – zajęcia we wtorki oraz czwartki od 19.00 do 20.00 ( ruszamy od 06.09)
– Grupa Sławka 2 średniozaawansowana – zajęcia we wtorki oraz czwartki od godziny 18.00 do 19.00 ( ruszamy 06.09)

Sp 360 ul. Dzieci Warszawy 42
– Grupa początkująca (5-9 lat) – zajęcia w poniedziałki oraz środy w godzinach 15.00 – 16.00 (ruszamy 12.09)

Sp 2 ul. Orłów Piastowskich 47
– Grupa początkująca (5-9lat) – zajęcia we wtorki oraz czwartki w od godziny 17.00 do 18.00 ( ruszamy 13.09)

– Grupa początkująca (4-6 lat) – zajęcia w sobotę o godzinie 10.00 – 10.45 (ruszamy 15.09)

– Grupa początkująca (7-10lat) – zajęcia w sobotę o godzinie 11.00 – 11.45 (ruszamy 15.09)

– Grupa Gołąbki 1 zaawansowana – zajęcia w środy oraz piątki od godziny 19.00 do 20.30 (ruszamy 05.09)
– Grupa Gołąbki 2 średniozaawansowana – zajęcia we wtorki oraz czwartki od godziny 18.00 do 19.00 ( ruszamy od 06.09)
– Grupa Mini R – zajęcia w poniedziałki oraz środy w godzinach 17.30 do 19.00 oraz piątkowe randorii na Ursunowie. ( ruszamy od 5.09)
– Grupa R – zajęcia w poniedziałki,wtorki,czwartki w godzinach 19.00 do 20.30 plus dodatki :)

Sp 23 ul. Wawelska 44
– Grupa średniozaawansowa + nabór uzupełniający (6-10 lat) – treningi we wtorki oraz czwartki w godzinach 15.45 do 16.45 ( ruszamy od 06.09)

Sp 1 ( Piastów) ul. Brandnta 22
– Grupa Brandta 1 średniozaawansowana – treningi w poniedziałki oraz środy w godzinach od 18.00 do 19.00 (ruszamy od 05.09)
– Grupa początkująca ( 5-9 lat) zajęcia w poniedziałki oraz środy w godzinach 17.00 do 18.00 ( ruszamy od 12.09)

Sp 3 (Piastów) Al. Tysiąclecia 5
– Grupa początkująca (6-10lat) treningi we wtorki oraz czwartki od godziny 17.45 do 18.45 (ruszamy od 13.09)