Grafik Zajęć

Listy grup kontynuujących

grupy kontynuujące
Grafik na rok 2019/2020

grafik2019
Sp 382 ul Konińska 2:
– Grupa K5 początkująca (4-6 lat) – zajęcia we wtorki oraz czwartki od 18.00 do 18.45 ( ruszamy od 17.09)
– Grupa K6 początkująca (5-8 lat) – zajęcia w piątki od 17.15 do 18.15 ( ruszamy 14.09)
– Grupa K4 początkująca (od 7 lat) – zajęcia w poniedziałki oraz środy od godziny 17.30 do 18.30 ( ruszamy od 16.09)
– Grupa K 1 – zajęcia we wtorki oraz czwartki od godziny 18.45 do 19.45 ( ruszamy od 05.09)
– Grupa K 2 – zajęcia w poniedziałki oraz środy od godziny 19.00 do godziny 20.00 (ruszamy od 04.09)
– Grupa K 3 – zajęcia we wtorki oraz czwartki od godziny 17.00 do godziny 18.00( ruszamy od 06.09)

Sp 4 ul. Walerego Sławka 9
– Grupa W 3 początkująca (6-10 lat) – zajęcia we wtorki oraz czwartki 17.00 – 18.00 ( ruszamy od 17.09)
– Grupa W 2 – zajęcia we wtorki oraz czwartki od 18.00 do 19.00 ( ruszamy od 05.09)
– Grupa W 1 – zajęcia we wtorki oraz czwartki od godziny 19.00 do 20.15 ( ruszamy 05.09)

Sp 360 ul. Dzieci Warszawy 42
– Grupa D2 początkująca (6-10 lat) – zajęcia w poniedziałki oraz środy w godzinach 15.00 – 16.00 (ruszamy 16.09)
– Grupa D1 – zajęcia w poniedziałki oraz środy w godzinach 16.00 – 17.00 ( ruszamy 04.09)

Sp 2 ul. Orłów Piastowskich 47
– Grupa S1 początkująca (5-9lat) – zajęcia we wtorki oraz czwartki w od godziny 15.45 do 16.45 ( ruszamy 17.09)

– Grupa G 4 początkująca (5-10 lat) – zajęcia w sobotę o godzinie 11.00 – 12.00 (ruszamy 21.09)

– Grupa G 1 – zajęcia w środy oraz piątki od godziny 19.15 do 20.30 (ruszamy 18.09)
– Grupa G 2 – zajęcia we wtorki oraz czwartki od godziny 17.45 do 18.45 ( ruszamy od 05.09)
– Grupa G 3 – zajęcia we wtorki oraz czwartki od godziny 16.45 do 17.45 ( ruszamy od 05.09)
– Grupa Mini R – zajęcia w poniedziałki oraz środy w godzinach 17.45 do 19.15 oraz piątkowe randorii na Ursunowie. ( ruszamy od 5.09)
– Grupa R – zajęcia w poniedziałki,wtorki,czwartki w godzinach 19.00 do 21.00 plus dodatki :)
– Grupa Masters – zajęcia dla dorosłych – poniedziałki oraz środy od godziny 20.30 do 21.45 (ruszamy 04.09)

Sp 23 ul. Wawelska 44
– Grupa WAW1 – nabór uzupełniający (6-10 lat) – treningi we wtorki oraz czwartki w godzinach 15.00 do 16.00 ( ruszamy od 05.09)

Sp 1 ( Piastów) ul. Brandnta 22
– Grupa B1 początkująca ( 6-10 lat) zajęcia w środy oraz piątki w godzinach 17.45 do 18.45 ( ruszamy od 18.09)

Sp 3 (Piastów) Al. Tysiąclecia 5
– Grupa T2 początkująca (6-10lat) treningi we wtorki oraz czwartki od godziny 17.15 do 18.15 (ruszamy od 17.09)
– Grua T1 – zajęcia we wtorki oraz czwartki od godziny 18.15 do 19.15 ( ruszamy od 05.09)

Nowa lokalizacja Sp 5 (Pruszków) ul. Jana Długosza 53
– Grupa P1 początkująca (6-10 lat) treningi w poniedziałki oraz środy w godzinach 15.00 – 16.00 ( ruszamy od 16.05)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>