c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Półkolonie dla dzieci

Każdego roku przedstawiamy Państwu ofertę naszych półkolonii. Jeśli nasze obozy to dalej dla dziecka za mało lub zabrakło dla Was miejsca na wyjeździe, bądź dziecko bało się wyjechać na dłużej bez rodziców wówczas półkolonie to idealne rozwiązanie.

Nasze półkolonie to masa atrakcji, całe nasze zaplecze zostanie przeniesione z obozów do Warszawy. Mało tego, zamierzamy dodać kolejne atrakcje i wykorzystać wszystkie możliwości.

Chcemy aby dzieci miały swoje wymarzone wakacje, pod opieką naszych fantastycznych trenerów i instruktorów. Chcemy aby mogły spędzić czas na zabawie oraz nauce, także blisko domu w swoim środowisku i otoczeniu.

Półkolonie to nie tylko dobra zabawa ale także moc przygód, nowe znajomości oraz nowe doświadczenia. Będziemy odwiedzać najróżniejsze miejsca w Warszawie, trenować i świetnie się bawić od poniedziałku do piątku.

Galeria

Półkolonijne atrakcje

TRENING JUDO

Treningi Judo z podziałem na grupy wiekowe i zaawansowania. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy.

ARCHERY TAG

Wojna na łuki ze strzałami zakończonymi pianką lub gąbką. Zabawa jest całkowicie bezpieczna i możliwa do rozegrania w sali gimnastycznej.

WOJNY NA NERFY

Pistolety na gąbkowe strzałki, dostarczają dużej ilości zabawy i adrenaliny. Zabawa jest całkowicie bezpieczna.

BUMPER BALL

Zabawy i mecze w wielkich dmuchanych piłkach.Zawodnicy w sposób całkowicie bezpieczny mogą się przeradzać, odbijać, turlać. Zabawa dostarcza wiele adrenaliny i radości.

PAINTBALL

Zabawa z karabinami na kulki z farbą. Karabiny są specjalnie przystosowane dla dzieci, bezbolesne i proste w obsłudze. Najmłodsi strzelają do celu,starsi biorą udział w misjach.

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

Gdy pogoda nie dopisuje lub musimy odpocząć zabieramy dzieci na zajęcia plastyczne gdzie będą,malować, kolorować lub przygotowywać specjalne projekty.

GRY PLANSZOWE

W ramach zajęć świetlicowych zaproponujemy dzieciom udział w zabawie przy grach planszowych.Moda na granie na planszy wraca z całą mocną,dlatego i my idziemy z duchem czasu. Dla bardziej ambitnych potyczki szachowe.

GRY I ZABAWY TERENOWE

Czas na półkoloniach staramy się zapewnić jak najbardziej aktywnie. Chcemy aby dzieci ani przez chwilę nie odczuwały znudzenia. Oprócz ogromnej ilości atrakcji znajdziemy także czas na ciekawe gry i zabawy w terenie.

WYCIECZKI

Podczas półkolonii prawie każdego dnia zabierzemy dzieci w jakieś ciekawe miejsce. Dzięki nam odkryją nowe rzeczy, na które na co dzień nie mają czasu.Dodatkowo spędzać go będą w towarzystwie rówieśników.

INNE ZABAWY

Mimo bardzo bogatej palety zajęć, nasi kreatywni instruktorzy zawsze dodają coś od siebie, często są to spontaniczne pomysły, czasem inicjatywy dzieci, które chętnie wspieramy i organizujemy. Jedno jest pewne,nie ma czasu na nudę.

Jak pracujemy na półkoloniach

Poniżej opiszemy kilka podstawowych zasad jakie panują na naszych obozach i co je wyróżnia na tle innych ofert.

STAŁA KADRA

W trakcie półkolonii dziećmi zajmują się nasi trenerzy lub osoby, które jeżdżą z nami na obozy od lat. Nigdy nie zatrudniamy osób z ogłoszenia,wszyscy pracownicy to osoby z doświadczeniem.

ZNANE MIEJSCE

Półkolonie odbywać się będą w naszej siedzibie przy ulicy Rawskiej 4 na Skoroszach. Mamy tam swoją salę do ćwiczeń, szatnie oraz sanitariat. Dodatkowo mnóstwo sprzętu i miejsca do zabawy.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo to podstawa. Szczególnie w obecnych czasach. Gwarantujemy, że będziemy dbać o higienę,zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych.Zależnie od ówczesnej sytuacji dopełnimy wszystkich starań aby nasi podopieczni mogli w bezpiecznych warunkach cieszyć się zabawą.

wyżywienie

Każdy uczestnik otrzyma 3 posiłki :

śniadanie, obiad oraz podwieczorek. Forma przygotowania posiłków zależy od sytuacji epidemiologicznej, obiady z pewnością będą zagwarantowane przez znaną firmę cateringową. Śniadania i podwieczorki będziemy szykować dzieciom samodzielnie.

Oferta

Oferta może zmienić się w przypadku nieprzewidzianych obostrzeń lub rozluźnień związanych z epidemią. Gwarantujemy jednak, że nie półkolonie nie stracą na wartości i dzieci będą miały wypełniony cały czas.