Egzaminy na wyższe stopnie

W dniu 30.05.2021 odbędą się egzaminy na wyższe stopnie. W załączniku lista osób wytypowanych do egzaminu przez trenerów. Przypominamy że w związku z obostrzeniami sanitarnymi rodzice nie mogą wyjątkowo wchodzić do klubu podczas egzaminów. Nasi trenerzy pomogą dzieciom na miejscu.
Koszt egzaminu to 30 zł – pas biały czyli 6kyu. W cenie egzamin, certyfikat. 50 zł – inne stopnie. W cenie egzamin, certyfikat oraz pas.
Płatności dokonujemy w dniu egzaminu przed wejściem do klubu. Prosimy także o uregulowanie do tego czasu wszystkich zaległych składek z roku 2020/2021.
W przypadku gdy podana godzina nie jest dla Państwa odpowiednia prosimy o kontakt na klubjudopanda@gmail.com. Gdy dziecko nie będzie mogło podejść do egzaminu w podanym dniu, trenerzy będą egzaminować podczas treningów indywidualnie. Godziny egzaminów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>