Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Turniej w Kątach

W minioną sobotę udaliśmy się czternastoosobowym składem do Kątów Wrocławskich. Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony, mimo iż momentami sędziowanie było nam nieprzychylne Pandy pokazały jak powinno się rzucać. Szczególnie cieszy dobra postawa najmłodszych z naszych reprezentantów czyli Kuby Skup oraz Szymona Szarowicza, chłopaki walcząc z dwa lata starszymi przeciwnikami doskonale dawali sobie radę. W efekcie skończyli kolejno na trzeciej oraz piątej pozycji, tocząc bratobójczy bój o brązowy medal. Doskonale walczył również Filip Skórka, Stanisław Piechota oraz Igor Perliński  którzy wszystkie walki zakończyli przed czasem nie tracąc przy tym żadnych punktów. Kolejny dobry start zaliczył Bartosz Krawczyk, który zajął trzecie miejsce.
W łącznej klasyfikacji medalowej nasz klub zajął trzecie miejsce, mimo iż nie mieliśmy żadnego reprezentanta w kategorii młodzik. Zdobyliśmy :