c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Zakończenie roku z Judo Panda

Zakończenie roku z Judo Panda

Drodzy klubowicze w tym roku chcemy zaprosić Was na uroczyste zakończenie roku. Odbędzie się ono w dni 12.06.2022 ( niedziela).
Spotkamy się na terenie szkoły podstawowej nr 11 w Ursusie.
Tego dnia mamy dla Was dwa wydarzenia.
Po pierwsze odbędzie się turniej klubowy przeznaczony dla zawodników początkujących oraz mało zaawansowanych. Będzie to dla wielu pierwszy kontakt z rywalizacją – dlatego chcemy aby odbywał się w rodzinnej atmosferze, z podziałem na grupy wiekowe ale i z podziałem na poziom zaawansowania. Walki odbywają się w małych grupach a każdy zawodnik zostanie nagrodzony. Chcemy aby dzieci oraz ich rodzice tego dnia bawili się razem z nami zdobywając pierwsze doświadczenie na macie.
Drugim wydarzeniem będzie piknik Judo Panda. Równolegle podczas zawodów ( walki toczą się na hali) na boisku szkolnym odbędzie się piknik na który serdecznie zapraszamy wszystkich klubowiczów, wraz z ich rodzinami. Będzie wiele atrakcji ( paintball, dmuchane zamki i zjeżdżalnie, trampoliny, ślizgawki i wiele innych).
Zapiszcie ten dzień w kalendarzu jako dzień z Klubem Judo Panda – 12.06.2022 !!

ADD COMMENT