c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Pandy w Bytomiu

Pandy w Bytomiu

Zawody w Bytomiu.
Pierwszy raz udaliśmy się dalej niż do podwarszawskich miejscowości ,tym razem postanowiliśmy podbić Bytom, kolebkę Judo w Polsce.
Wczesna pobudka, pakowanie i w drogę…. Na miejsce dotarliśmy przed 10.00, Kuba i Hubert zważyli się lądując kolejno w kategorii -55kg oraz -30kg. Już podczas ważenia zauważyć można było stres u naszych zawodników. Duża sala, nowi przeciwnicy, zielone, pomarańczowe pasy, to wszystko wywarło ogromne wrażenie na młodych pandach. W efekcie nasi zawodnicy toczyli podwójny bój , jeden z przeciwnikiem na macie, drugi ze strachem we własnych głowach. Niestety, usztywnieni i niepewni nasi reprezentanci rozkręcali się bardzo powoli, nie mogli zaprezentować pełni swoich umiejętności. W efekcie Hubert Zakończył na miejscu piątym ,Kuba natomiast trzecim.
Poziom zawodów ,bardzo wysoki, sprawna organizacja ,przyjemna atmosfera, cykl Bytomskiej Ligi z całą pewnością możemy wpisać w nasz stały kalendarz.

ADD COMMENT