c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Turniej „Pokonujemy Granicę” w Bielsko – Białej

Turniej „Pokonujemy Granicę” w Bielsko – Białej

W sobotę 30.05 silną drużyną spakowaliśmy się do autokaru i ruszyliśmy do Bielsko – Białej aby w niedzielę walczyć o medale na międzynarodowym turnieju ” Pokonujemy Granice”. W naszej drużynie było wielu mało doświadczonych zawodników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z turniejami. Turniej stał na wysokim poziomie, prawie 700 dzieci z całego kraju i z takich państw jak Czechy, Słowacja, Rosja, Cypr wzięło tego dnia udział w zawodach. Nasze dziewiętnastoosobowa ekipa przywiozła 9 medali. Niestety tylko dwa z nich były z najcenniejszego kruszcu co nie dało nam szans na rywalizację o pierwszą trójkę wśród klasyfikacji klubowej. Medale zdobywali :
Złoto :
Filip Skórka
Igor Perliński
Srebro:
Jan Kownacki
Jakub Pieczyński
Julia Kisiel
Brąz:
Stanisław Piechota
Jakub Skup
Szymon Szarowicz
Hubert Onuszkiewicz
Na piątym miejscu uplasowali się:
Jakub Adamczuk
Bartosz Krawczyk
Szczególnie cieszą dobre wyniki młodych zawodników takich jak Kuba Adamczyk, Jan Kownacki czy Juli Kisiel, którzy maja bardzo małe doświadczenie w startach, żadne z nich nie miało okazji rywalizować jeszcze na tak dużym turnieju. Świetnie spisali się również złoci medaliści, którzy wygrali wszystkie swoje pojedynki przed czasem. Za odwagę należy się również uznanie dla Szymona Szarowicza oraz Kuby Skup gdyż chłopaki wystartowali nie tylko w swojej kategorii wiekowej ale również w kategorii starszej, gdzie doskonale dawali sobie radę. Sam wyjazd był bardzo udany, dzieci spędziły ze sobą dużo czasu, bawiąc się oraz wspierając podczas walk, grupa zżywa się i tworzy fajny skład, również rodzice którzy fantastycznie pomagali przy opiece nad dziećmi mieli okazję dzielić ze swoimi pociechami pasję a przy okazji dobrze się bawić.

ADD COMMENT